• 19. ALTIN PUSULA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU –  

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından bu yıl 19’uncusu düzenlenen Altın Pusula Ödülleri sahiplerini buldu.

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından bu yıl 19’uncusu gerçekleştirilen, Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödül Töreni‘nde ödüller sahiplerini buldu.

19. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’nde OPET’in Mese İletişim Danışmanlığı işbirliğiyle hayata geçirdiği Arkeo-Köy Tevfikiye Projesi Büyük Ödül’e layık görüldü. Dokuzuncu kez verilen UNDP Özel Ödülü’nün sahibi Sompo Sigorta’nın Yerküreye Saygı sosyal sorumluluk projesi olurken, 2017 yılından bu yana TÜHİD-KAGİDER işbirliğiyle verilen 1e1 Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Ödülü bu yıl Boyner Group’un 8 Mart kampanyasına sunuldu.

Betül Mardin Geleceği Şekillendiren Liderler Ödülü’nün Dr. Nazan Ölçer’e takdim edildiği organizasyonda TÜHİD Kurucusu Prof. Dr. Alâeddin Asna’ nın mesleki değerlerini ve vizyonunu yaygınlaştırmak amacıyla verilen Alâeddin Asna Kurumsal Sorumlulukta Tutarlılık ve Süreklilik Ödülü ise Büyük Ödül’ün de sahibi olan Arkeo-Köy Tevfikiye Projesi’ne verildi. Hedefler İçin İş Dünyası Platformu/Businees For Goals işbirliğiyle verilen B4G Özel Ödülü’nün sahibi ise Hayatı Aydınlatan Kadınlar Projesi ile Günsan Elektrik’in oldu.

19. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’nde ödül alan işlere buradan göz atabilirsiniz.

YAZAR: ŞİMAL DOĞAN