Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri, bu yıl 16. kez sahiplerini bulacak. Başarılı halkla ilişkiler çalışmalarını ödüllendirmek ve teşvik etmek amacıyla, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği tarafından, 1999 yılından beri, “Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri” verilmektedir. 

“Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri”, Türkiye’de halkla ilişkiler sektörünün ilk ve tek ödül programıdır. Halkla ilişkiler sektöründeki çalışmaların bir arada değerlendirildiği yarışma, sektördeki hizmet kalitesinin yükseltilmesini ve mesleki gelişimin desteklenmesini amaçlıyor.

16. Altın Pusula Ödülleri kapsamında; üniversitelerin iletişim fakültelerinde lisans ve yüksek lisans öğrenimi ve üniversitelerin meslek yüksek okullarında “halkla ilişkiler” eğitimi gören öğrencilerin başvurabildiği Genç İletişimciler Kategorisi’nin bu yılki konusu; “Türkiye’deki Mültecilerin Entegrasyonu” konulu İletişim Kampanyası olarak belirlendi. İletişim fakültesi öğrencileri projeleriyle, bireysel veya ekip olarak katılabilecekler.

Genç iletişimciler için son başvuru tarihi, 12 Aralık 2016 Pazartesi günü sona erecektir. Projelerin son gönderilme tarihi 13 Ocak 2017  Cuma günüdür.

Kaynak için tıklayın.