Netflix Türkiye, Türkiye’ye uyarladığı reklam filmleriyle beğeni topluyor. Daha önce Stranger Things’in 2.sezonu tanıtımı için Barış Manço’nun dönence şarkısını kullanmışlardı.

Hollywood’un ağır toplarından Will Smith’in başrolde olduğu, Netflix’in merakla beklenen aksiyon gerilim filmi Bright 22 Aralık’ta sinemalarda değil, Netflix’te gösterime girdi. Film izleme alışkanlıklarını değiştiren Netflix sayesinde, Hollywood filmleri ve en ünlü yıldızlar herhangi bir cihazda, birkaç tıkla izlenebiliyor.

David Ayer’in yönetmenliğini üstlendiği Bright’ta, günümüzün en büyük yıldızlarından Will Smith’e Joel Edgerton ve Noomi Rapace eşlik ediyor.

Dünyaca ünlü oyuncu Will Smith’in başrolde olduğu Netflix’in merakla beklenen aksiyon gerilim filmi Bright, 22 Aralık’ta gösterime girdi. Netflix, insanlarla Orkların beraber yaşadığı bir gelecek tahayyül eden Bright filminin Türkiye’de tanıtmak için “Orklar Aramızda” kampanyasının eğlenceli reklam filmini yayınladı.

Tribal Worldwide İstanbul imzalı reklam filminde Orkların mahallesine misafir oluyoruz. Bizden farklarının olmadığının anlatıldığı Orkları, filmde berber, kokoreç ustası, araba ustası olarak görüyoruz.