Trendyol, sivil toplum kuruluşlarını Sepette İyilik Günü Kampanyası ile desteklemeye devam ediyor. 27 Ekim’i “Sepette İyilik Günü” ilan eden Trendyol, milyonlarca müşterisi ile sivil toplum kuruluşlarının gelirlerine katkı sağlamayı hedefliyor.

Trendyol, sivil toplum kuruluşlarının en önemli gelir kaynağı olan ürünleri platformda milyonlarca müşterisine sundu ve 27 Ekim’i“Sepette İyilik Günü” ilan etti. Trendyol, Sepette İyilik Hareketi ile gerçekleşen satışların tüm gelirini sivil toplum kuruluşlarına aktarıyor. Böylece kuruluşların ürettikleri toplumsal faydayı artırmalarına katkı sağlanıyor.

Kampanyaya özel platformda oluşturulan Sepette İyilik butiğinde sivil toplum kuruluşlarının çantadan deftere, kalemden bardağa, su mataralarından fulara kadar binden fazla ürünü yer alıyor.

Trendyol’un başlattığı bu iyilik hareketine katılmak isteyenler Bilim Kahramanları Derneği, ÇED, Darüşşafaka, Givin, Gülmek İyileştirir Derneği, Hayata Destek Derneği, HAYTAP, İstanbul Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı, KAÇUV, KEDV, Kalben, Türk Kızılayı, Make A Wish Türkiye, Sosyal Ben Vakfı, Obidev, Tider, Tohum Otizm Vakfı, TOG, TEGV, TOFD, TOÇEV ve Yeşilay’ın ürünlerinden satın alarak destek verebilecekler.

Kaynak için tıklayınız.