Peak on Air, ASUS ROG ile Türkiyede bir ilki gerçekleştirdi. 21 Mart gece yarısı İstanbul M2 Metrosunun son seferinin tamamlanmasıyla, 01.00 ile 05.00 saatleri arasında, üniversitelerin e-spor kulüpleri ve canlı yayından etkinliğe bağlanan binlerce kişi ROG dizüstü bilgisayarın sahibi olmak için kıyasıya bir mücadele ortaya koydu.

01:00-05:00 saatleri arasında binlerce kişinin katıldığı turnuva, gaming odası modunda dizayn edilen bir vagonda gerçekleşti. Soluk soluğa rekabet devam ederken, sosyal medyada davetiye kazanıp etkinliğe gelen 200’ün üzerinde takipçi; Pintipanda, Enis Kirazoğlu, Easter Gamers TV, 10000 days, Ubeka, Stratera, Karahan ve Noel Dayı ile keyifli vakit geçirdiler.

Metrodaki bu eşsiz oyun deneyimi, 10000 days kanalında, oyun influencer’ı Karahan’ın da katılımıyla online’a taşındı. Deneyime canlı yayında ortak olan binlerce kişi, metrodaki turnuva heyecanı yaşarken, 10000 days ve Karahan’ın sorularına cevap vererek ROG notebook ve 100 adet Gamepass kazanma şansı yakaladı! 

Zaman-mekan bağımsız, nerede olursan ol: #ROGileOyunaDevam

Projenin fikir aşamasından, turnuvanın yönetimine, etkinlik alanının kurgulanmasından proje filmine kadar Peak on Air imzası taşıyan #ROGileOyunaDevam projesi ROG’nin sağladığı teknolojiyi ve gücü zaman-mekan bağımsız her yerde gamer’lara sunabileceğini deneyimletmiş oldu.

Deneyim Sınırlarının Ötesinde

Marka stratejisi doğrultusunda gamerların dünyasında yenilikçi bir deneyim tasarlayan ASUS ROG Türkiye ve Peak on Air, marka stratejisi doğrultusunda aynı inancı ve tutkuyu paylaşarak sınırların ötesinde bir proje gerçekleştirdi.

Markaların iletişim kabiliyetlerini doğru yönlendirdiğinde hayal gücünün sınırı olmadığını gösteren #ROGileOyunaDevam etkinliği, tüketici ve marka arasındaki bağları hem online hem de offline’da nasıl güçlendirebileceğinin bir örneği niteliğinde.

Challenge”lar devam edecek mi?

Önümüzdeki günlerde oyunseverlerin gözü ROG’de olmaya devam edecek. #ROGileOyunaDevam etkinliği, bir sonraki challenge için hayal gücünü zaman/mekan bağımsız bir noktaya çekmiş durumda.

HABERİN LİNKİNE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ. 

ŞİMAL DOĞAN