Çıkan söylentilere göre 2022 yılında çıkacak olan yeni Call of Duty oyunu Black Ops serisinin yeni oyunu olacak

Yayıncılığını Activision’ın yaptığı, geliştiriciliğinin is her oyunda değiştiği oyun dünyasının en popüler video oyun serilerinden biri olan Call of Duty’nin yeni oyunu ile ilgili bir söylenti çıktı.

Yeni Oyun Black Ops Olabilir

Daha önce Call of Duty oyunları ile ilgili birçok bilgi sızdıran bir Twitter kullanıcısı, 2022 yılında çıkacak olan yeni Call of Duty oyununun Black Ops serisinden bir oyun olacağını söylüyor. Hatta söylediğine göre yeni oyun Battlefield 2042 gibi yakın gelecekte geçen bir oyun olacak. Elbette bu durumun yalnızca söylentiden ibaret olduğunu belirtelim.

2022 yılında çıkacak olan Call of Duty ne yazık ki henüz resmi olarak duyurulmuş değil ancak gelmeme ihtimalinin çok düşük olduğunu söyleyebiliriz. Activision Call of Duty oyunlarında bildiğiniz gibi farklı alt serilere sahip ve her yıl farklı bir oyun çıkıyor. Geçtiğimiz yıl çıkan Black Ops ve bu yıl çıkan Vanguard In ardından seneye Modern Warfare gelmesi daha büyük bir ihtimal gibi duruyordu ancak söylenenler doğruysa Black Ops serisine geri dönmüş olacağız. .

Call of Duty serisinin son oyunu Call of Duty Vanguard, şu anda PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC için çıkışını yapmış durumda.

Kaynakça : https://www.donanimhaber.com/yeni-call-of-duty-black-ops-serisine-ait-olabilir–141337

Yusuf TOPAL